UWAGA! Dołącz do nowej grupy Kostrzyn - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Pracowity weekend kostrzyńskich biegaczy zakończony sukcesem


Kostrzyńscy biegacze mieli wyjątkowo intensywny weekend, który zaowocował zdobyciem aż ośmiu medali. W sobotę 29 marca, grupa pięciu zawodników wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w biegach przełajowych w Nowej Soli, gdzie Maja Piasecka zdołała zdobyć medal brązowy. Dalszy dzień przyniósł kolejne sukcesy, gdyż 30 marca młodzi lekkoatleci reprezentowali Kostrzyn na XXXIX Biegach Śladami Wiosny w Przemysławiu, przynosząc kolejne medale dla lokalnej społeczności.

Na Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Nowej Soli, bieg na 600 metrów zakończył się wielkim sukcesem dla Mai Piaseckiej, która stanęła na najniższym stopniu podium. Oprócz niej, w biegu wzięli udział również inne młode zawodniczki oraz zawodnicy, w tym Staniszewska Natalia, Kupisz Oliwia oraz Gąsiorowska Liliana. Uczestnictwo w tych zawodach to nie tylko sukces sportowy, ale również doskonała okazja do nabierania doświadczenia i wspólnego wyjazdu z rodzicami, którzy zapewnili transport dla swoich dzieci.

Następnego dnia, 30 marca, biegacze z Kostrzyńskiego Klubu Lekkoatletycznego zaprezentowali swoje umiejętności w Przemysławiu. W wydarzeniu wzięło udział 35 młodych sportowców, którzy pod opieką doświadczonych trenerów zadbali o reprezentację miasta. W biegu głównym wystartował Michał Przymuszała, a młodsze klasy zdobyły wiele medali, w tym złote krążki dla Oliwii Kupisz oraz Oktawiana Sobkowskiego. Przy niełatwych warunkach pogodowych, zawodnicy pokazali determinację i wolę walki, co zaowocowało kolejnymi medalami w różnych kategoriach wiekowych. Warto podkreślić wkład rodziców oraz sponsorów, którzy wsparli ten sportowy weekend.

Źródło: MOSiR Kostrzyn nad Odrą


Oceń: Pracowity weekend kostrzyńskich biegaczy zakończony sukcesem

Średnia ocena:4.55 Liczba ocen:19


Zobacz Także