O Nas

Serwis kostrzyn-24.pl to lokalny serwis informacyjny z miasta Kostrzyn, który dostarcza mieszkańcom najnowsze wiadomości z regionu. Jesteśmy tutaj, aby dostarczyć Państwu informacje ze świata lokalnego, które są najbliższe Waszemu codziennemu życiu.

Nasza redakcja to zespół profesjonalistów, którzy niezależnie śledzą wydarzenia w Kostrzynie i okolicy. Dążymy do tego, aby dostarczać wiarygodne informacje, które są rzetelne i sprawdzone.

Na stronie kostrzyn-24.pl znajdziecie wiele różnorodnych treści. Oferujemy lokalne wiadomości, które pomogą Wam być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszym mieście. Ponadto, w naszym serwisie można znaleźć kronikę policyjną, która informuje o sytuacjach i zdarzeniach związanych z bezpieczeństwem publicznym.

Chcemy ułatwić Wam życie w Kostrzynie, dlatego udostępniamy bazę lokalnych firm, która umożliwia znalezienie potrzebnych usług czy produktów w naszym regionie. W ramach serwisu znajdziecie również drobne ogłoszenia, którymi możecie się dzielić z innymi mieszkańcami.

Jeśli szukacie pracy, to również jesteście we właściwym miejscu. W naszym serwisie znajdziecie ogłoszenia o pracę, które mogą pomóc Wam znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie.

Aby być przygotowanym na zmienne warunki atmosferyczne, na naszej stronie znajdziecie także prognozę pogody. Możecie sprawdzić, czy czeka Was słoneczny czy deszczowy dzień.

Uwzględniając potrzeby mieszkańców, aktualizujemy również informacje o stanie jakości powietrza w Kostrzynie. To jest ważne, aby dbać o zdrowie i dobre samopoczucie naszej społeczności.

W naszym serwisie publikujemy również nekrologi, które pozwalają nam wspominać i oddawać hołd naszym bliskim, którzy nas opuścili.

Poniżej znajdziecie dane kontaktowe do naszej redakcji. W razie pytań lub sugestii, zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i odpowiadać na Wasze potrzeby.

Redakcja kostrzyn-24.pl

62-025 Kostrzyn

Wydawca serwisu kostrzyn-24.pl