Wrzesień 19, 2018 | ms
Dodatkowe zgłoszenia list kandydatów na radnych…

Ponieważ w czterech okręgach wyborczych  zgłoszono tylko po jednej liście kandydatów na radnych. W związku z tym komitety wyborcze do 24 września mogą dokonać dodatkowych zgłoszeń list kandydatów do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn w okręgu wyborczym nr 2, 3, 8 i 14.

Pełna treść obwieszczenia:

OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kostrzynie z dnia 18 września 2018 r.

Na podstawie art. 434 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2018 r. poz. 754, 1000 i 1349) Miejska Komisja Wyborcza w Kostrzynie, wzywa komitety wyborcze do dokonywania dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn w następujących okręgach wyborczych:

• Okręg wyborczy nr 2, obejmujący (CHORZAŁKI, IWNO, RUJSCA, SANNIKI, WIKTOROWO);

• Okręg wyborczy nr 3, obejmujący (ANTONIN, BRZEŹNO, LEŚNA GROBLA, SIEDLEC, SIEDLECZEK);

• Okręg wyborczy nr 8, obejmujący (KOSTRZYN: AKACJOWA, BATOREGO, BRZOZOWA, CHROBREGO, DĄBRÓWKI, DH. JÓZEFA GLINKOWSKIEGO, ESTKOWSKIEGO, HARCERSKA, JADWIGI, JAGIEŁŁY, JOLANTY, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KLONOWA, KRZYWOUSTEGO, LECHA, LESZCZYŃSKIEGO, LIPOWA, ŁOKIETKA, MALINOWA, MIESZKA I, NOWOTARSKIEGO, POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, PRZEMYSŁAWA, SOBIESKIEGO, SPORTOWA, STRUMIAŃSKA, TOPOLOWA);

• Okręg wyborczy nr 14, obejmujący (KOSTRZYN: 20 PAŹDZIERNIKA, CMENTARNA, KOŚCIUSZKI, MICKIEWICZA, OKRĘŻNA, POLNA, RYNEK, SIKORSKIEGO, SŁOWACKIEGO, WALIGÓRY, ZIELENIEC );

W każdym z wymienionych wyżej okręgów wyborczych w terminie do dnia 17 września 2018 r. do godz. 24:00 zgłoszono tylko po jednej liście kandydatów na radnych. Dodatkowe zgłoszenia list kandydatów na radnych we wskazanych wyżej okręgach wyborczych Miejska Komisja Wyborcza przyjmuje w swojej siedzibie w Urzędzie Miejskim w Kostrzynie, ul. Dworcowa 5, 62-025 Kostrzyn, w dniu 24 września 2018 r., w godz. 17:00 – 20:00.

-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć + jeden =