Październik 12, 2018 | ms
II Święto Chleba, Dyni, Miodu i Jabłka

W ramach warsztatu II Święta Chleba, Dyni, Miodu i Jabłka, spotkamy się w niedziele – 11.11.2018 na kolejnym spotkaniu integracyjno-rozwojowym.

Tym razem będziemy uczyć się wypieku chleba i bułek w domowym zaciszu – warsztaty poprowadzi Mola i Rysiek z Zadupia w Sycowie.

Natomiast dla naszych milusińskich będą prowadzone warsztaty tworzenia świec z wosku, oraz prelekcja na temat miodu.

Oprócz tego zapewniamy animacje dla dzieci, które poprowadzi dla nas Happy Land.

Facebook

9 komentarzy
 • To jest szok
  Szanowne Panie organizatorki, koleżanki, władze. Nie wstyd Wam zmarnować tyle pieniędzy 3500 zł na warsztaty, które mają tyle z „PODTRZYMYWANlE l UPOWSZECHNlANlE TRADYCJl NARODOWEJ, PlELĘGNOWANlA POLSKOŚCl ORAZ ROZWOJU ŚWlADOMOŚCI NARODOWEJ, OBYWATELSKlEJ l KULTUROWEJ” co ja z jazdą na nartach czyli niewiele?
  Nie lepiej byłoby taki budżet wykorzystać dla kobiet z naszej wsi? Można było zorganizować cyklu spotkań z prawnikiem, coaczem, z ludźmi biznesu, którzy mogliby wskazać drogę jak zostać kobietą przedsiębiorczą, jak być niezależną finansowo, jak zadbać o swoją przyszłość?
  Tyle pieniędzy poszło Wam w biodra. Dzieci się ucieszą ale to już było, wolałabym już te pieniądze przekazać dzieciom i szkole na nowe ławki albo krzesła. Kobieta przedsiębiorcza to taka, która działa a nie piecze bułeczki i bawi się z animatorem. Jak nie ma się co zrobić, to lepiej nie robić wcale.
  Przynajmniej pieniędzy się nie marnuje.

 • Najważniejsze, że kasę z Gminy się dostanie. Wystarczy poczytać na stronie urzędu. Szkoda pieniędzy, bo można by spożytkować je na inne szczytne cele.

 • Znowu chleb? Ile można? Kobiety organizatorki ogarnijcie się. Może coś bardziej poważnego. Ja kocham dzieci i fajnie, że one mają coś z tych warsztatów, ale klub kobiet miał mieć inne zadania . Dla dzieci można zorganizować coś innego, a dla kobiet coś poważnego. A może zmienić nazwę na Klub dla dzieci, będzie zgodnie z tym co się dzieje. I ta data! Chyba ktoś głodny wpadnie, ja będę na obchodach.

 • Racja. Dla mnie kobieta przedsiębiorcza, to taka, która działa, angażuje się w projekty, które pomogą poprawić byt, zmienić przyszłość, znaleźć lepszą pracę, założyć własną firmę, zaangażować się w projekty Unijne, pomagać innym.
  Takie gary to fajne, ale za często.I tylko kilogramy przybywają. Ja chcę Klubu dla Kobiet przedsiębiorczych. Zmienić sposób myślenia na działanie , a nie zaspokoić żołądek. To jest nam kobietą ze wsi potrzebne.Pokażmy, że też potrafimy. Gary mam w domu.

 • Oczko się chyba odlepiło temu misiu. Nie wypada, nie wypada robić czegoś takiego ze względu na wyjątkowość dnia.

 • Racja, nazwa zobowiązuje. Przedsiębiorcze mieszanie w garach nie idzie w parze.
  Kiedyś było lepiej. Zacznijmy działać dla Kobiet.

 • Zdzisława71 a8c182

  Czy o taką idee chodziło? Miały być poważne zadania kobiet , a tu tylko zabawa. Szanowne Panie nie lansujemy się, zróbmy coś dobrego dla naszych mieszkańców, dla naszych Pań.Gary zostawmy w domu, zacznijmy działać. Do roboty.!!!

 • Jak dla mnie bardzo nieszczęśliwy wybór daty – 11 listopada – 100.rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Dzień, w którym skupiamy się na wartościach patriotycznych – wyjątkowa rocznica. Może warto by było zamiast kolejnych warsztatów pokazać coś wartościowego młodemu pokoleniu, wziąć udział w uroczystościach itp. Panie się chyba nie popisały 🙁

-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ dwadzieścia sześć = trzydzieści cztery