Lipiec 6, 2018 | ms
Fontanna w Parku Miejskim

W Parku Miejskim w Kostrzynie trwają testy instalacji fontanny, która już wkrótce zostanie uruchomiona.

14 komentarzy
 • Stary Kostrzyniaku problem nie zniknie poprzez wprowadzenie zakazu. W końcu psy gdzieś muszą robić to co muszą, a że gmina ma na swoim terenie schronisko to sugerujesz w ten sposób że najlepiej wszystkich właścicieli psów odesłać do Schroniska w S……. Tylko że skoro mamy Betonowe Oblicze Gminy to nic dziwnego że mamy więcej psów niż terenów zieleni. Najlepiej wszędzie wybudować parkingi i wprowadzić darmową komunikację miejską po to żeby (nie) zachęcać mieszkańców do wjazdu samochodami do miasta i (nie) zachęcać mieszkańców do parkowania na tych parkingach.

  • Stary Kostrzyniak 69c317

   Ambrozja ja niczego nie sugeruję przechodząc do pracy koło parku widzę srające psy po których nikt nie sprząta ostatnio nawet ktoś czesał dużego owczarka zostawiając sierść na trawie problemem powinna zająć się też policja.

   • Tylko to jest kolejny problem w gminie w zakresie ustawy o porządku i czystości w gminach oraz gospodarki odpadami. Szeroki temat również w kontekście oczyszczalni ścieków. Poza tym w cywilizowanej gminie są dla psów wyznaczone miejsca i specjalne kosze po odchodach psich. A właściciele psów płacą podatek od posiadania psa.

 • Dzisiaj w parku ALTERNATYWY 4 🙂 Czyżby coś miało być w tym miejscu?

 • Kąpiel w fontannie może grozić zakażeniem – ostrzega Sanepid. Mamy dbajcie o swoje pociechy! Fontanna ma obieg zamknięty i każdy kto się opłucze zostawia swoje bakterie. http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/609389,poznan-zakaz-kapieli-w-fontannach-mozna-ciezko-zachorowac,id,t.html

  • Mieszkanka b59443

   Wczoraj kąpały się małe dzieci, mamy siedziały obok na ławkach. Dzisiaj dwa wielkie psy zażywały kąpieli w fontannie. Cóż, ten park służył od wielu lat jako miejsce spacerów z psami i tak pozostało. Teraz mogą się jeszcze pieski wykąpać w fontannie.

 • Józefie oczywiście. W tym miejscu jest naturalny ciek wodny. Dlatego o tym piszę. Cały Park w obniżeniu, bez drenażu woda będzie stała.

 • Ambrozja 342a2b

  Brak odwodnienia spowoduje zalewanie tego terenu. Widać to w okolicach wierzb. Woda po każdym deszczu stoi. Trzeba było tam fontannę postawić. Woda byłaby za darmo… Hit sezonu.

  • Pamiętam to miejsce, zawsze tam stała woda. Na starych zdjęciach jest tam naturalny staw, który po wojnie został zasypany.
   Jeśli po deszczu w środku lata stała woda, to znaczy że odstawiono fuszerkę, którą ukryto przez kolejne zasypanie ziemią. Sytuacje będzie się powtarzać, a posadzone rośliny będą padać.
   Wygląda na to, że pieniądze gminne wydano tylko dla kilku fotek na otwarcie.

 • Biznesmen ee975d

  Wizytówka inwestycji za ponad 16 milionów zł.

 • Nie park tylko skwer. Dużo betonu i spalin. A gdzie rośliny posadzone przed poprzednimi wyborami? Stanowiły tylko tło, do zdjęcia z łopatą? Pieniądze wyrzucone w błoto! Kto zwróci środki unijne?

-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jeden + trzy =