Marzec 19, 2018 | ms
Posiedzenie Komisji Stałych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn

Wspólne posiedzenie Komisji Stałych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn odbędzie się 22 marca 2018 r. (czwartek) o godz. 16.30 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Kostrzynie.

Porządek obrad:

1. Przedstawienie projektu uchwały w sprawie podziału na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych w każdym okręgu wyborczym.
2. Zapoznanie ze skargą dotyczącą zamówienia publicznego w zakresie realizacji zadań Budżetu Obywatelskiego Gminy Kostrzyn na rok 2017.
3. Sprawy bieżące, wolne głosy i wnioski

3 komentarze
  • W sumie jest to skandal. Wybrano na przewodniczącego kogoś, kto nie miał pojęcia o pracy w samorządzie. Jak ten człowiek ma kontrolować burmistrza i kierować radą?

    • Wyborca2018 399c46

      Pan przewodniczący ma fory u bliźniaków (szczególnie u jednego) i dlatego jak oliwa ciągle na wierzchu. Chociaż radni (nawet ci z NOG) mają już dość dyletanctwa.

  • Skarga na burmistrza pogrąża przewodniczącego, bo nie wie jak się do niej zabrać. Chłopina bez zielonego pojecia o czymkolwiek kolejny raz osmiesza siebie i urząd szefa rady. Mam nadzieje, że przyszła kadencja bedzie odbywała się pod wodzą doświadczonego radnego – panie Marku trzymamy kciuki.

-

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć + dwa =